Nasza drukarnia służy Państwu swoimi umiejętnościami już od 1999 roku. Przez te wiele lat sumiennie pracowaliśmy na nasz sukces, wykonując zlecenia dla szanowanych firm i instytucji. Wraz z postępem technologicznym rozwijaliśmy się także my, zaopatrując się w najnowsze zdobycze drukarskiej techniki- maszyny, oprogramowanie oraz wykwalifikowanych pracowników.

Doświadczenie i niezbędna wiedza zdobyta przez lata praktyki gwarantuje Państwu  najwyższą jakość świadczonych usług, fachowe wykonanie, wysoką sumienność w realizowaniu Państwa projektów oraz przystępną cenę nawet dla mniejszych przedsiębiorstw.

Obecnie oferujemy Państwu druk plakatów, ulotek, naklejek samoprzylepnych, folderów, broszur, katalogów, prezentacji, Roll-upów, zaproszeń oraz papeterii firmowej. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Drukarnia cyfrowa The Challenge w Warszawie obok CH Auchan na Modlińskiej. Oferujemy druk cyfrowy, wielkoformatowy i offsetowy w atrakcyjnych cenach. Drukujemy ulotki, wizytówki, plakaty, kalendarze, foldery, jak również banery, tapety, roll-upy i wiele innych.